Робітник виготовив 180 деталей . За першу годину-40% усіх деталей , за другу- 35% за третю- решту .

Скільки деталей виготовив робітник за третю годину ?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

45

Пошаговое объяснение:

1)40+35 = 75%

75% = 0.75

2) 180 - (180 * 0.75)= 45

Отвечает Калюта Артём.

Ответ:         45 деталей .  

Пошаговое объяснение:

1 ) 180 * 0,4 = 72 ( дет. ) ;  - за І  год.

2 ) 180 *0,35=63 ( дет. ) ; -  за ІІ год.

3 ) 180 - ( 72 + 63 ) = 180 - 135 = 45 ( дет. ) - за ІІІ год .