Робітник виготовив 320 деталей. За першу годину - 35% усіх Щет й, за другий - 40%, а за третю -

решту. Скільки деталей виготовив робітник за треть годину

Ответы на вопрос

Отвечает Решетникова Юлия.
35+40=75%
100-75=25%
25%/100=0,25
0.25*320=80
В: 80 дет..