Робітник виготовив 420 деталей. За першу годину -35% усіх деталей , за другу -40%, а за третю-

решту. Скільки деталей виготовив робітник за третю годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Дмитрий.

Ответ:

105 деталей за третю годину

Пошаговое объяснение:

За першу годину виготовив

420:100*35=147 деталей

За другу годину

420:100*40=168 деталей

За першу і другу разом

147+168=315 деталей

За третю годину

420-315=105 деталей