Складіть квадратне рівняння корені якого дорівнюють срочноооо даю 40 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Диана.

Ответ:

x^2+px+q=0\\\\p=-(x_1+x_2)=-(-\frac{1}{5}+2)=-\frac{9}{5}\\\\q=x_1\cdot x_2=-\frac{1}{5}\cdot 2=-\frac{2}{5}\\\\\\\boxed{\; x^2-\frac{9}{5}x-\frac{2}{5}=0\; }\quad \Rightarrow \quad \boxed {\; 5x^2-9x-2=0\; }