Запишіть зведене квадратне рівняння, яке має корені: -4 і 1,5. *


Ответы на вопрос

Отвечает Линник Кирилл.

Ответ:

x^2+px+q=0\\\\p=-(x_1+x_2)=-(1,5-4)=2,5\\\\q=x_1\cdot x_2=1,5\cdot (-4)=-6\\\\\\\boxed{\; x^2+2,5x-6=0}