Складіть зведене квадратне рівняння , коренями якого є числа 3 і -7


Ответы на вопрос

Отвечает Адыкеев Казбек.

Ответ:

За теоремою Вієта

x1*x2= c           -7*3= -21

x^{2} +4x-21=0

Объяснение: