Послідовність 4;-6... є арифметичною прогресією. Знайдіть суму її перших 8 членів????​


Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Анна.

Ответ:

-248.

Объяснение:

різниця(d)=-6-4=-10

a3(третій член прогресії)=-6-10=-16

а4=-16-10=-26

а5=-26-10=-36

а6=-46

а7=-56

а8=-66

S8(сума 8 членів)=4+(-66)/2*8=-248