Із 40 пострілів у мішень попали 36 раз. Обчислити відсоток влучань


Ответы на вопрос

Отвечает Пырин Денис.

Ответ:

90%

Объяснение:

1. Усього пострілів - 40

У мішень потрапили 36 разів

Одже виходить:

 \frac{36}{40}  =  \frac{9}{10}  = 0.9 \\  \\ 0.9 \times 100\% = 90\%