З двох пристаней одночасно назустріч один одному вирушили два катери, які зустрілися через 1,4 год.

Яка відстань між пристанями, якщо швидкість першого катера 43,7 км/год, а другого 57,8 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

142,1

Пошаговое объяснение:

43,7*1,4+57,8*1,4=61,18 + 80,92=142,1

Отвечает Бовкун Назар.

Ответ:

43.7+57.8=101.5

101.5*1.4=142.1