З двох пристаней одночасно назустріч один одному вирушили два катери які зустрілися через 3 год.

Яка відстань між пристанями якщо швидкість першого катера 45км/год, а другого 55км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Вычегжанина Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

45+55=100 км/год  швидкість зближення

100 *3=300 км відстань між пристанями

Отвечает Венгер Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

45×3+55×3=300 (км)