З міста одночасно у протилежних напрямках вирушили два поїзди. Яка відстань буде між поїздами через

3год, якщо швидкість першого поїзда 80км год, а другого 60км год??? Ширина прямокутника 7дм, а довжина на 9дм більша. Яка площа прямокутника??? З двох міст одночасно назустріч один одному віїхали два мотоциклісти, Зустрілися вони через 2год. Перший мотоцикліст рухався зі швидкістю 55км год, а другий 60км год, яка відстань між містами???

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
3*60=180 км проедет один поезд
3*80=240 км проедет другой
180+240=420 км будет расстояние между поездами через 3 часа
____________________________
7 дм + 9 дм=16 дм длинна
7 дм * 16 дм =112 кв дм площадь прямоугольника
___________________________________
2*55=110 км проехал один мотоциклист
2*60=120 км проехал другой
110+120=230 км между городами