3. З двох пристаней одночасно назустріч один одному вирушили два катери, які зустрілися через 1,7

год. Яка відстань між пристанями, якщо швидкість першого катера 63,7км/год, адругого 59,8км/год? (16)​

Ответы на вопрос

Отвечает Петраченков Илья.

Ответ:  142,1

Пошаговое объяснение:

43,7*1,4+57,8*1,4=61,18 + 80,92=142,1