Один із коренів рівняння х2+4,5х+q =0 дорівнює 1,5 , знайдіть q і другий корінь рівняння .

Пожалуйста, помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Пузаков Денис.

Ответ:

Объяснение:

х²+4,5х+q =0      x1=1,5      q=?

k urawieniju podstawlajem x=1,5

(1,5)²+4,5*1,5+q=0

2,25+6,75+q=0

9+q=0

q=-9

x1*x2=q

1,5+x2=-4,5

x2=-4,5 -1,5

x2=-6 (wtoroj korień urawnienija)

urawnienije to: x²+4,5x-9=0