У рівнянні 2x+5y=10 виразіть змінну х через змінну y


Ответы на вопрос

Отвечает Тетерин Дима.

2x  + 5y = 10 \\ 2x = 10 - 5y \\ x =  \frac{10 - 5y}{2}  \\ x = 5 - 2.5y  = 2.5(2 - y)