4. У коробці було 23 картки, пронумерованих від 1 до 23. Із коробки навмання взяли одну картку.

Яка ймовірність того, що на ній записано число:1) 11,2) кратне 6;3) одноцифрове,4) у записі якого є цифра 7;5) у записі якого відсутня цифра 4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулов Максим.

Ответ:

1) число 11 ми маємо лише одне, тобто і ймовірність складає

\frac{1}{23}

2)числа кратні 6 (з 23) ми маємо лише три: 6;12;18, тобто і ймовірність складає: \frac{3}{23}

3) одноцифрових чисел маємо 10, тобто і ймовірність складає: \frac{10}{23}

4) чисел з цифрою 7 (з 23) маємо два: 7;17, тобто і ймовірність складає: \frac{2}{23}

5) чисел, у записі яких відсутня цифра 4: 21 (віднімаємо 2 числа(4;14)), тобто і ймовірність складає: \frac{21}{23}