у коробці було 18 карток про номерованих числами від 1 до 18. З коробки навмання взяли одну картку.

Яка ймовірність того що на ній записано число узаписі якого відсутня цифра 1​

Ответы на вопрос

Отвечает Измайлова Александра.

Ответ:

4/9

Объяснение:

8- в данному випадку це кількість сприятливих подій(m),число узаписі якого відсутня цифра 1​(2,3,4,5,6,7,8,9)

18- загальна кількість подій(n)

P-ймовірність випадкової події

P=m/m=8/18=4/9