До нерухомого каменя, масою 15 кг, приклали постійну силу 60 Н. На яку відстань переміститься

камінь за 8с? *​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Тёма.
А = F/m
a= 60/15= 4(м/с^2)
S = at^2/2
S= 4*64/2 = 128 (м)