Скільки коренів має квадратне рівняння 9+х 2 =36


Ответы на вопрос

Отвечает Старостина Ульяна.

Ответ:

2корня

Объяснение:

9+х^2=36

х^2+9-36=0

х^2-27=0

х1=-3√3, х2=+3√3