Чому дорівнює похідна функції f(x)=√x^2-3​


Ответы на вопрос

Отвечает Чехунова Светлана.

f(x)=\sqrt{x^2-3}\\\\f'(x)=\frac{1}{2\sqrt{x^2-3}}\cdot 2x=\frac{x}{\sqrt{x^2-3}}