Помогите решить!!СРОЧНО Які два числа треба вставити між числами 8 і -64, щоб вони разом з даними

числами утворювали геометричну прогресію ?

Ответы на вопрос

Отвечает Сачевичик Максим.

Ответ:

8, -16, 32, -64

Объяснение:

b1= 8

b2= b1*q

b3= b1*q²

b4= b1*q³= -64

q³=-64/8

q= -2

b2= 8*(-2)= -16

b3= 8*4= 32