які два числа треба вставити між числами 4 і -108 щоб вони разом з даними числами утворювали

геометричну прогресію

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцев Алик.

Ответ:

решение смотри на фотографии


Отвечает Щеголихина Даша.

b_{1}=4\\\\b_{4}=-108\\\\b_{2}=? \ ; \ b_{3}=?\\\\b_{4} =b_{1}*q^{3}\\\\q_{3}=\frac{b_{4} }{b_{1}} =\frac{-108}{4} =-27\\\\q=\sqrt[3]{-27}=-3\\\\b_{2}=b_{1}*q=4*(-3)=-12 \\\\b_{3}=b_{2}*q=-12*(-3)=36\\\\Otvet:\boxed{4 \ ; \ -12 \ ; \ 36 \ ; \ -108}