У Юрка є 27 грн., а в Андрія — 45 грн. Юрко використав 0,35 своїх грошей, а Андрій 0,65 своїх. Хто

витратив більше грошей і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Терзи Иван.

Ответ:

1) 27×0,35 = 9,45 грн - витратив Юрко

2) 45×0,65 = 29,25 грн - витратив Андрій

3) 29,25-9,45=19,8 гривень - різниця

Відповідь: Андрійко витратив на 19 гривень 80 копійок більше, ніж Юрко