327. Олег, Сергій та Віталій купили за 12 грн подарунок для друга, до того ж, Олег витратив грошей

на 2 грн менше, а Сергій — в 1,5 разу більше, ніж Віталій. Скільки грошей витратив на купівлю подарунка кожен хлопець? й день було продано овочів​

Ответы на вопрос

Отвечает Ставинский Данила.

Ответ:

1) 12-2=10(грн) витратив Олег.

2) 12×1,5= 18(грн) витратив Сергій.

Відпоавідь сам напиши