за 3 шоколадних батончики і 2 плитки шоколаду заплатили 84 грн. скільки коштує батончик і скільки

плитка шоколадку , якщо відомо , що одна шоколадка коштує , як 2 батончика​

Ответы на вопрос

Отвечает Бутаев Данил.

Батончик - х грн.

Плитка - 2х грн.

1) 3х+2*2х=84

3х+4х=84

7х=84

х=84:7

х=12 (грн.) - ціна одного батончика;

2) 12 * 2 = 24 (грн.) - ціна однієї плитки

Відповідь: батончик коштує 12 грн., а плитка шоколаду 24 грн.