Знайдіть число коренів квадратного тричлена 3x²-7x+4 *


Ответы на вопрос

Отвечает Мурадова София.

Ответ: 2 коренів

Объяснение:

D=b^2 - 4ac=49-48=1

1>0 отже коренів 2