Відстань між селами дорівнює 11,2 км. За першу годину пішохід пройшов 3/7 цієї відстані, а за

другу- ще3/8 решти. Скільки кілометрів пройшов пішохід за дві години

Ответы на вопрос

Отвечает Лунёв Миша.

1) 11,2 × 3/7 = 4,8 км пройшов за 1 годину

2) 11,2 - 4,8 = 6,4 - решта

3) 6,4 × 3/8 = 2,4 км пройшов за другу годину

4) 4,8 + 2,4 = 7,2 км пройшов за 2 години разом