1)Знайдіть різницю і п'ятдесят перший член арифметичної прогресії 1‚6; 2,1; 2,6; ... 2)знайдіть

суму двадцяти перших членів арифметичної прогресії (An) , якщо a1=2, a10=203)Знайдіть суму всіх натуральних чисел, які кратні 9 і не більші за 1974)які три числа треба вставити між числами 2 і 162 щоб вони разом з даними утворювали арефметичну прогресію​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Никита.

Ответ:

1)0.5 2)22 3) 2079 4) 42 82 122

Объяснение:

1) d= a2-a1 d=2.1-1.6=0.5

2) S20= (a1+a20)/2*20= 22/2*20=220

3) a1=9 d=9, так як всі числа кратні 9 an=a1+d(n-1)

a1+d(n-1)<197 9+9(n-1)<197 9+9n-9<197 9n<197n<21,8, отже n=21

 a21=a1+d(n-1)=9+9(21-1)=189

S21= (9+189)/2*21=99*21=2079

4) a1=2 a5=162 a4=a1+d(n-1) 162=2+d(5-1)  162=2+4d 4d=160 d=40

a2=a1+d(n-1)=2+40=42      a4=2+40*3=122

a3=a1+d(n-1)=2+(40*2)=82