СРОЧНО Решите уравнение: х²-5х+4=0


Ответы на вопрос

Отвечает Ракипов Раиль.

-b=x1+x2

c=x1•x2

ax2+bx+a=0

Вот тебе формулу в помощь

Отвечает Мейрамбек Аман.

Це рішається за допомогою формули дискримінанту.

х²-5х+4=0

a=1

b=-5

c=4

D=b² – 4*a*c

D= 25-4*1*4= 9

D>0 – рівняння має 2 різних дійсних коренів;

D=0 - рівняння має 1 корінь x= -b/2a (/- дріб);

D<0 – не має дійсних коренів.

Дальше розв'язок на фото: