Скільки коренів має рівняння 8х:х2-2х=0?(рішення обов'язкове)


Ответы на вопрос

Отвечает Жумарина Елизавета.

Ответ:

\frac{8x}{x^{2} } -2x =0

x(\frac{8}{x } -2) =0

\frac{8}{x } -2 =0 або х=0

8 - 2х =0  або х не може бути 0, бо є ділення на x в виразі 8/x

8 = 2х

х=4

В.: 1 корінь х=4

Объяснение: