Знайдіть число, 62% якого дорівнюють 15.5


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Лия.

Ответ:

25

Объяснение:

х - 100%

15,5 - 62%

х= (15,5*100)/62

х= 1550/62=25

Ответ: 25