Розв'яжіть ці два рівняння 2y^-72 =0 та 2a^-a-6=0


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Георгий.

Объяснение:

2y²-72=0

y²=72/2

y²=36

y=±6

2a²-a-6=0

D=1²+4*2*6=49

a1=(1+7)/4=8/4=2

a2=(1-7)/4=(-6)/4=-1,5