чому дорівнюють сума і добуток коренів рівняння шість ікс в квадраті додати ікс відняти один

дорівнює нуль

Ответы на вопрос

Отвечает Мануйлов Родион.

6х² + х - 1 = 0

D = b² - 4ac = 1² - 4 · 6 · (-1) = 1 + 24 = 25

√D = √ 25 = 5

х₁ = (-1-5)/(2·6) = (-6)/12 = -1/2

х₂ = (-1+5)/(2·6) = 4/12 = 1/3

х₁ + х₂ = (-1/2) + 1/3 = (-3/6) + 2/6 = (-1/6) - сума коренiв

х₁ · х₂ = (-1/2) · 1/3 = (-1/6) - добуток