Розв'яжіть рівняння: (x+1)(x-2)-(4x-3)(x+5)=x(x-9) (3x-5)²+(4x-1)(4x+1)=29


Ответы на вопрос

Отвечает Авдеев Тима.

Ответ:

(х+1)(х-2)-(4х-3)(х+5)=х(х-9)

х²-2х+х-2-4х²-20х+3х+15=х²-9х

х²-2х+х-2-4х²-20х+3х+15-х²+9х=0

-4х²-9х-12=0

D=(-9)²-4*(-4)*(-12)=81-192= -111

D<0

Відповідь: рівняння не має розв'язkів,бо D<0.

(тільки 1 рівняння)