. За олівець і три зошити заплатили 9,8 грн, а за три олівці і зошит – 10,2 грн. Скільки коштує

один олівець і скільки один зошит? поооомогите плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Хилобок Денис.

Ответ: один олівець коштує - 2,6 грн, а один зошит - 2,4 грн.

Объяснение:

Нехай один олівець коштує - х грн, а один зошит - у грн.    ⇒

{x+3y=9,8 |*3       {3x+9y=29,4

{3x+y=10,2           {3x+y=10,2

Віднімаємо з першого рівняння друге:

8y=19,2  |÷8

y=2,4.

x+3*2,4=10,2

x+7,2=9,8

x=2,6.