Знайдіть корені квадратного рівняння тричлена 5x2-x-6


Ответы на вопрос

Отвечает Бородин Егор.

5x^2 - x - 6 = 0

x1 = (1 - √1 + 120) / 10 = (1 - √121) / 10 = (1 - 11) / 10 = -10 / 10 = -1

x2 = (1 + 11) / 10 = 1,2

Ответ: x = -1; x = 1,2