Допоможіть будь ласка, буду дуже вдячна) Послідовність задана формулою енного члена bn = 3 * 5^n

+ 1. Чи є ця послідовність геометричною прогресією? У разі ствердної відповіді вкажіть її перший член і знаменник.

Ответы на вопрос

Отвечает Усенко Вероника.

Ответ:

так

Объяснение:

b1=3*5^1+1

b1=3*5^2

b1=3*25

b1=75 (перший член)

q=5(знаменник)