Срочно!!!Знайдіть значення функції y=-2x-1 якщо значення аргументу дорівнює 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Невская Наташа.

Ответ:

y=(-2)*2-1=-5

Объяснение:

Отвечает Савенчук Владос.

Ответ:

-5

Объяснение:

y=-2x-1\\y=-2*2-1\\y=-4-1\\y=-5