Обчисліть значення похідної функції f(x)=√2x+1 в точці х0=12


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Даниил.

Ответ:

Объяснение:

f(x)=\sqrt{2x+1}\\f'(x)=(\sqrt{2x+1})'=((2x+1)^{\frac{1}{2} } )'=\frac{1}{2}*(2x+1)^{-\frac{1}{2} }*(2x+1)'=\\  =\frac{1}{2*(2x+1)^{\frac{1}{2} } }*2 =\frac{2}{2*\sqrt{2x+1} }=\frac{1}{\sqrt{2x+1} } =\frac{1}{\sqrt{2*12+1} }=\frac{1}{\sqrt{24+1} }   =\frac{1}{\sqrt{25} }  =\frac{1}{5}=0,2.