якщо деяке двоцифрове число поділити на суму його цифр то в частині одержимого 7 а якщо поділити це

число на добуток його цифр то неповна частка дорівнюватиме 3 а остача -9 знайдіть дані число, помогите!

Ответы на вопрос

Отвечает Неверовский Артём.

Объяснение:

Пусть цифра десятков равна х, а цифра единиц - у.     ⇒

\left \{ {{\frac{10x+y}{x+y} =7} \atop {10x+y=3*x*y+9}} \right. \ \ \ \  \left \{ {{10x+y=7*(x+y)} \atop {10x+y=3*x*y+9}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{10x+y=7x+7y} \atop {10x+y=3*x*y+9}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{3x=6y\ |:3} \atop {10x+y=3*x*y+9}} \right.

\left \{ {{x=2y} \atop {10*2y+y=3*2y*y+9}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{x=2y} \atop {21y=6y^2+9}} \right.\ \ \  \left \{ {{x=2y} \atop {6y^2-21y+9=0\ |:3}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{x=2y} \atop {2y^2-7y+3=0}} \right.   \ \ \ \ \left \{ {{x=2y} \atop {D=25\ \ \sqrt{D}=5 }} \right.

\left \{ {{x_1=1\notin\ \ \  \ \ \ x_2=6\in} \atop {y_1=0,5\notin\ \ \ \ y_2=3\in}} \right. .

Ответ: 63.