З двох селищ, відстань між якими 30 км, одночасно вирушили назустріч один одному два пішоходи і

зустрілися через 3 год. Один з пішоходів пройшов до зустрічі на 6 км більше, ніж другий. Знайти швидкість кожного пішохода. Розв'язати задачу , за допомогою системи лінійних рівнянь. Даю 50 балів.

Ответы на вопрос

Отвечает Сальник Данил.

Ответ:

4;6.

Объяснение:

х- V первого, 3х- S первого

у- V второго, 3х- S второго

{3x+3y=30,

{3x+6=3y; вычтем второе из первого

6x=24=> x=4.

3*4+6=3у=> у=18/3, у=6