Будь ласка допоможіть 1.При якому значені k система рівнянь A.k=1 Б.k1 В.k- будь-яке число

Г.такого значення k не існує 2. При якому значенні x вирази 8(3x-2)-13x i 5(12-3x)+7x набувають різних значень? 3. Розв'яжіть систему рівнянь

Ответы на вопрос

Отвечает Леванович Лёша.

3 завдання.. (-4;5)

3х-7х=16

-4х=16

х = -4

підставити значення в нижню формулу. (замість х)

7у+6х=11

7у+6(-4)=11

7у-24=11

7у=35

у=5

відповідь: (-4;5)

В 2 завданні, можливо "рівних" значень?), якщо так, то:

8(3x-2)-13x = 5(12-3x)+7x

24х-16-13х = 60-15х+7х

11х-16 = 60-8х

11х+8х = 60+16

19х=76

х = 76/19

х = 4