Як виразити змінну x через змінну y з рівняння 5x-3y=7 x+2y=15


Ответы на вопрос

Отвечает Рейхерт Тина.

Відповідь:

Пояснення:

5x= 7+3y

x= (7+3y)/ 5

x= 15-2y