одне з двох натуральних чисел на 5 більше за друге.знайти ці числа,якщо їх добуток=126.розвязати за

допомогою квадратного рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Сайко Данил.

Ответ:

9 и 14

Объяснение:

x*(x+5)=126

x²+5x-126=0

D= 25+504= 529

x1= (-5-23)/2= -14- не корень

x2= (-5+23)/2= 9