Знайдіть суму і добуток коренів рівняння х2-7х-8=0


Ответы на вопрос

Отвечает Мотуз Юлия.

Ответ:

7, -8

Объяснение:

x^2-7x-8 = (x-8)(x+1) = 0 -> x = 8 | x = -1

сумма корней = 8-1 = 7

произведение корней = -1*8 = -8