Срочноо Тіло рухається прямолінійно за законом s(t)=3t^2-5t+8 Знайдіть швидкість руху в момент

часу t0=4

Ответы на вопрос

Отвечает Пещерский Данил.

Объяснение:

V(t) = s'(t) = (3t²-5t+8)' = 6t-5;

V(to) = V(4) = 24-5 = 19 м/с - ответ