Тіло рухається прямолінійно за законом S(t)=8 1/3t³+5t.Визначтн швидкість руху цього тіла в момент

часу t=1с​

Ответы на вопрос

Отвечает Шульженко Лиза.

не зрозуміла умова

вирішу як зрозуміла

\displaystyle S(x)=8\frac{1}{3}t^3+5t\\\\v(x)=S`(x)=(\frac{25}{3}t^3+5t)`=\frac{25}{3}*3t^2+5=25t^2+5\\\\v(1)=25*1+5=30