Тіло рухається прямолінійно за законом s(t)=t^3+2t^2. Знайдіть швидкість і прискорення цього тіла в

момент часу t=1с

Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Юліанна.

Скорость - это первая производная от пути.
 V(t) = S'(t) = 3t^2 + 4t;
 V(1) = 3*1^2 + 4*1 = 3 + 4 = 7