Чому дорівнює добуток коренів рівнянняx^2+14x+49=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Женя.

Ответ:

x=-7

Объяснение:

a=1,k=7,c=49

D1=k^2-ac=7^2-1*49=49-49=0(1 корень)

x=-k-√D/a= -7-0/1=-7