Обчисли x, якщо y дорівнює 49, використовуючи дану формулу: y=3x+2 (Якщо необхідно, відповідь

округли до сотих)

Ответы на вопрос

Отвечает Азаркин Максим.

Ответ:

y=3x+2

49=3x+2

49-2=3x

47=3x

x=47/3

x=15.67

Объяснение:

Отвечает Чудинов Никита.

Відповідь:

Пояснення: 49=3х+2

-3х= -49+2

-3х=-47

х=-47/(-3)

х=15,67