Точка C — середина відрізка AB . Знайдіть координати точки b якщо a(-6;-4) c(2;-6)


Ответы на вопрос

Отвечает Макеев Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

(Xa+Xb)/2=2

(-6+Xb)/2=2 // *2

-6+Xb=4

Xb=4+6

Xb=10

(Ya+Yb)/2=-6

(-4+Yb)/2=-6 // *2

-4+Yb=-12

Yb=-12+4

Yb=-8

OTBET:координати точки B(10;-8)

grafik w załączeniu